Preskočiť na obsah
PT interier stav

Stavebníctvo

PT interier stav s.r.o.

Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Sídlo
Povoda
Od roku
2013
IČO
47 536 365

PT interier stav

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Pódafa 188, 929 01 Povoda
Na trhu od
10. decembra 2013
IČO
47 536 365
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Firma v číslach

12
rokov na trhu
2013
rok vzniku
5
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte PT interier stav

PT interier stav s.r.o. sídli na adrese Pódafa 188, 929 01 Povoda. Zapísaná je od 10. decembra 2013 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet činnosti tvorí 5 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb a administratívne služby.

Základné údaje

Obchodné meno
PT interier stav s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
47 536 365
DIČ
2023980354
Dátum vzniku
10. decembra 2013
Sídlo
Pódafa 188, 929 01 Povoda
Obchodný register
Okresný súd Trnava, oddiel Sro, vložka č. 48329/T
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa PT interier stav zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 5 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Administratívne služby

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli PT interier stav s.r.o.?

Sídlo je na adrese Pódafa 188, 929 01 Povoda.

Čím sa PT interier stav s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; administratívne služby; prípravné práce k realizácii stavby.

Aké je IČO – PT interier stav s.r.o.?

IČO je 47 536 365, DIČ 2023980354.

Kedy vznikla PT interier stav s.r.o.?

Vznik: 10. decembra 2013. Na trhu pôsobí 12 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Pódafa 188 929 01 Povoda

Registrový súd: Okresný súd Trnava

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre PT interier stav s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese pt-interier-stav.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.